ریسپانسیو سایت خود را به ما بسپارید!

 

 

در طراحی سایت ریسپانسیو، ساختار لایه های سایت به صورت شناور طراحی میشود تا وب سایت، خود را با سایز های مختلف مرورگر سازگار سازد بطوریکه قالب، کادربندی ها و ترتیب قرارگیری جملات به راحتی در هریک از ابزارهای گردش در وب نظیر کامپیوتر، لب تاپ، موبایل، تبلت و… قابل رویت باشد.

محتوا مانند آب است، یک ضرب المثل که اصول واکنشگرایی را نشان می دهد.

مزایای یک سایت ریسپانسیو:

 
 

 • null

  کاهش زمان

  به دلیل طراحی تنها یک قالب واکنش گرا برای استفاده در تمامی ابزارها، در زمان صرفه جویی می گردد و نیازی به طراحی قالب های مجزا برای دستگاه ها نیست.

 • null

  سبقت از رقیبان

  با توجه به اینکه طراحی واکنش گرا هنوز فراگیر نشده، داشتن این ویژگی نشان از حرفه ای بودن شماست.

 • null

  افزایش ترافیک

  با توجه به افزایش وبگردی کاربران اینترنت از طریق دستگاه های همراه، بایک طراحی واکنش گرا، تمام افرادی که با ابزاری وارد دنیای نت می شوند، سایت شما را به بهترین شکل ممکن مشاهده خواهند نمود.

 • null

  Duplicate

  جهت طراحی وب سایت جداگانه برای مخاطبان سایر دستگاه ها، بایستی همه مطالب وب سایت اصلی در آن کپی شود. این اقدام باعث Duplicate یا تکراری شدن محتوای هر دو سایت از جانب گوگل شده، که این باعث کاهش رتبه در نتیجه جستجو می گردد.

 • null

  Bounce Rate

  درصدی ازبازدید کنندگان وب سایت، بلافاصله پس از ورود به وب سایت از آن خارج می شوند. با توجه به اهمیت Responsive از دیدگاه گوگل، در صورتی که سایت واکنش گرا نباشد، کاربر پس از ورود به سایت از طریق موبایل، به دلیل عدم دسترسی راحت به مطالب، ازآن خارج می گردد لذا افزایش Bounce Rate باعث کاهش رتبه سایت در گوگل خواهد شد.

 • null

  کاهش هزینه

  عدم نیاز به طراحی قالب های بیشتر جهت سایر دستگاههای موجود و دستگاه های جدید در آینده.